

-30% Дуже компактна та зручна плитка турецького виробника. До комплекту входить кейс та інструкція. Можна брати із собою всюди. Розмір плити:
Висота 113 мм
Довжина 372 мм
Ширина 275 мм
Вага 1470 г
Середня витрата газу: 140 г/год
УВАГА! Балон до комплекту не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 1.47 кг |
| Тип балона | Клапанний |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Виробник | Cross |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 113 мм |
| Довжина | 372 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Плита | Так |