







-30%Гарна маленька сумочка виготовлена з екошкіри з монограмним малюнком, два відділення, довгі текстильні ремінь, довжина регулюється. Красива стильна та містка сумочка.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 9 мм |