-30%Незрівнянно красива сумка, з тисненням фірмової монограми, Красива форма, традиційні для бренда кольору в ременя. Цікаве поєднання традиційних для бренда кольорів із класичною строгою сумочкою робить виклик класичному образу та урізноманітнить будь-який строгий стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucci |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 мм |