







-30%Представлена жіноча сумочка — невелика, зручна, стильна — у тренді жіночої моди. Світ сумок не перестає дивувати й дивувати нас можливими дизайнами. Дуже складно вибирати! Але саме ця сумочка підкреслить вашу причетність до сучасної моді та завершить образ успішної леді! Додасть необхідний шик до вашого гардероба! Ця сумочка — яскравий представник сучасної моди та витонченого образу!
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 8 мм |