








-30%Представлена жіноча сумочка — невелика, зручна, креативна, на широкому текстильному ременя-новинку в тренді жіночої моди. Вона досить маленька, щоб не завантажувати жіночий образ і водночас досить велика, щоб вмістити в себе все необхідне для ділової дівчини, і водночас прикрасити собою будь-який дрескод.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacquemus |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 5 мм |