





-30%Люкс якість!
Сумка зроблена з гладкої екошкіри.
Попереду металевий логотип YSL. Усередині одне велике відділення, на передній стінці кишенька зі змійкою, а також спереду передньої стінки ще одна кишенька.
Підкладка сумки з екошкіри.
Металевий ремінець зі вставкою з екошкіри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 22.5 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 мм |