








-30%Красива та стильна шкіряна сумка традиційної класичної форми. У комплекті два змінних ремені-широкий шкіряний і модний текстильний. Такі можливості сумки — це зміна образу в будь-який момент часу — з класичної ділової сумочки вона двома рухами перетворюється на супермодну сумку крос-боді! Дуже цікавий варіант, з огляду на швидку зміну потреб поєднаної дівчини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacquemus |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 5 мм |