





-30%Красива класична сумка з брендом Louis Vuitton на довгому текстильному ремені з одним відділенням, закривається на магнітну кнопку, у комплекті довгий текстильний ремінь і маленька сумочка-ключниця. Зупинивши вибір на такій сумочці, Ви собі подаруєте можливість змінювати образ залежно від потреби та настрою.
У нашому магазині можна продовжити покупки та придбати якісні кросівки, парні костюми для дівчини та хлопця, сучасні худі з принтом або малюнком, класні теплі жилетки та багато іншого. Ми пропонуємо безліч різновидів одягу на будь-який смак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Довжина плечового ременя | 100 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 7 мм |