


-30%Маленька жіноча сумочка-чому якщо не їй підкреслити жіночність її власниці та витончений образ? Чим, якщо не такою сумочкою потішити улюблену в урочистий день? Найкращий подарунок, який запам'ятається на довго та подяки не буде меж! Подаруйте собі або кохане відчуття теплоти, турботи та причетності до сучасної моді!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 6 мм |