







-30%Красива та стильна шкіряна сумка традиційної класичної форми. У комплекті два змінних ремені-широкий шкіряний і модний текстильний. Усередині одне відділення, є невелика кишенька. Підкладка всередині з ребристого текстилю. Основний ремінь з екошкіри на карабінах, завдовжки 67 см, ширина 7 см. Також до комплекту входить текстильний ремінь, що регулюється за довжиною від 65 до 110 см. Комплектується в брендову рожеву коробку та брендовий папір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacquemus |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Довжина плечового ременя | 115 мм |
| Довжина ручок | 67 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 5 мм |