



-30%Красива та стильна шкіряна мінісумка, виготовлена з екошкіри в комплекті довгий шкіряний ремінь. Особливість сумочки — наявність тільки однієї ручки для носіння в руці, розташованої з лицьового боку, яка пришита особливим способом. Одне відділення з внутрішньою кишенькою-візитницею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacquemus |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 6 мм |