






-30%Сумка виготовлена з бежевої екошкіри.
Має два великі відділення, розділені перегородкою, яка являє собою кишеню, що закривається блискавкою.
Підкладка сумки з брендового текстилю.
Ручки сумки комбіновані — металевий ланцюжок зі шкіряними ремінцями в зоні долоні
Також до однієї з ручок приєднується брендовий брелок-логотип.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 12 мм |