







-30%Красива маленька сумочка з натуральної шкіри. Виготовлена з екошкіри з монограмним малюнком, два відділення, довгий текстильний ремінь, довжина регулюється. Красива стильна та містка сумочка.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 12.5 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Довжина ручок | 105 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня без застібки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 7 мм |