






-30%Маленька жіноча сумочка-чому якщо не їй підкреслити жіночність її власниці та витончений образ? Чим, якщо не такою сумочкою потішити улюблену в урочистий день? Найкращий подарунок, який запам'ятається на довго та подяки не буде меж! Подаруйте собі або кохане відчуття теплоти, турботи та причетності до сучасної моді!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prada |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 6 мм |