







-30%Представлена жіноча сумочка — невелика, зручна, стильна. Виготовлена з простьобаної екошкіри, у комплекті короткий ланцюжок і довгий шкіряний ремінець. Сумка має одне відділення та зовнішню кишеню на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 7 мм |
| Виробник | Cross |