





-30%Представлена жіноча сумка — більша, зручна креативна в тренді жіночої моди. Сумка виготовлена з пластин екокози, які переплетені між обою, що робить цю сумку неповторною та креативною. Довгий ремінець дасть змогу наситити сумку на плечі та звільнити руки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bottega Veneta |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 8.5 мм |