





-30%Класний жіночий рюкзак, виготовлений із якісної екошкіри з монограмою. Дві красиві лямки з тестилю з написом бренда, одне велике відділення та фронтальна велика кишеня. Закривається на металеві блискавки. Дуже красивий, гідний того, щоб його носили як зі спортивним, так і зі святковим одягом.
У нашому магазині можна продовжити покупки та придбати якісні кросівки, парні костюми для дівчини та хлопця, сучасні худі з принтом або малюнком, класні теплі жилетки та багато іншого. Ми пропонуємо безліч різновидів одягу на будь-який смак
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Michael Kors |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 25 см |