








-30%Гарна маленька сумочка виготовлена з екошкіри з монограмним малюнком, одне відділення, два ремінці — короткий і довгі шкіряні ремінці. Стильна, містка сумочка на живу дуже красива модель — одна з найкращих на ринку сумок.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 5.5 мм |