





-30%Ця модель сумки — найбажаніша, з усіх їй подібних. Класичний благородний "окурс", сучасний дизайн, два відділення та широкий довгий ремінь — це захват і зручність! Подарункова, чудова сумочка потішить дівчину з першого погляду. Просто вінець сучасної моди!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marc Jacobs |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 8 мм |