








-17%Незрівнянна сумочка-основна її шарм-це колір. Такого ще не було — вона чудова! Пастельний той оливковий колір, ідеальне пошиття, невеликі домішки світло-коричневого — це просто шедевр. На неї не просто хочеться дивитися — від неї очей не відвести..Респект дизайнерам!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Оливковий |
| Ширина | 6 мм |