








-30%Пропонуємо зручну та шикарну сумочку, виготовлену в одному кольорі. Невелика та дуже зручна для носіння через плече. Міцний, м'який, тактильно приємний ремінь доповнює дизайн сумочки та робить її універсальною. Простота чорного монохрома заворожує і створює чудову можливість використовувати сумочку в різних випадках — від повсякденного до урочистого, а якісна фурнітура стане запорукою тривалого використання улюбленої сумочки.
У нашому магазині можна продовжити покупки та придбати якісні кросівки, парні костюми для дівчини та хлопця, сучасні худі з принтом або малюнком, класні теплі жилетки та багато іншого. Ми пропонуємо безліч різновидів одягу на будь-який смак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 5 мм |