







-30%Маленька подарункова сумочка GUESS виготовлена з красивого текстилю з монограмою високої якості, застібка на магнітні кнопки. Ручки — довгий шикарний ланцюг із ремінцем, довжина регулюється положення ланцюга. Красива маленька витончена сумочка стане ідеальним подарунком до свята.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 6 мм |