







-30%Красива та стильна мінісумка, виготовлена з екошкіри.
Усередині одне відділення.
Підкладка всередині з екошкіри.
Також до комплекту входить шкіряний ремінь для носіння на плечі.
Комплектується в брендованій коробці та брендовому папері
· Розмір: 17х14х6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacquemus |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 6 мм |