







-30%Представлена жіноча сумочка — невелика, зручна, ділова та лаконічна — у тренді жіночої моди. Сумочка виготовлена з якісної екошкіри. Усередині одне відділення, є невелика кишенька. Підкладка всередині схожа на замш. Також у комплекті є шкіряний ремінь із регулюванням за довжиною від 113 до 126 см. Комплектується в брендову коробку та пакувальний папір.
· Розмір: 24х15х8 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacquemus |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 8 мм |