





-30%Представлена жіноча сумочка — невелика, зручна, ділова та лаконічна — у тренді жіночої моди. Сумочка виготовлена з якісної екошкіри. Усередині одне відділення, є невелика кишенька. У комплекті два ремінні: поясний і плечовий із регулюванням за довжиною. Комплектується в брендову коробку та пакувальний папір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacquemus |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення під клапаном, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 5 мм |